Zaloguj
Szukaj PODGiK
Wykaz adresów
 
Województwa
Sonda
Czy uważasz, że serwis jest potrzebny?

tak
nie
nie mam zdania

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Techniczną pn.
„Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”.
3-5 marca 2021r.

Konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników Starostw Powiatowych i miast na prawach powiatu zajmujących się prowadzeniem Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, ale również dla osób i instytucji chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w Internecie.
Przy obecnych licznych zmianach w ustawie Prawo Geodezyjne i Kartograficzne konferencja jest doskonałym forum wymiany doświadczeń między Ośrodkami Dokumentacji i Geodezyjnej i Kartograficznej. Przedstawimy też Państwu w jaki sposób zrealizowaliśmy zapisy nowych regulacji prawnych w naszej technologii iGeoMap/ePODGiK, co być może będzie inspiracją do zastosowań niektórych rozwiązań w Państwa ośrodkach.
W tym roku honorowy patronat nad naszą konferencją objęły Ministerstwo Cyfryzacji oraz Główny Urząd Geodezji i Kartografii.

    Zaproszenie                
Liczba uczestników: %liczba%
Spotkanie odbędzie się w nowoczesnym centrum konferencyjnym
Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.
Jachranka 77, 05-140 Serock.
Patronat medialny
Miesięcznik Geodeta Przegląd Geodezyjny Nowa Geodezja


Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 700 zł + 23% VAT (zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym), w przypadku chęci zakwaterowania w pokoju jednoosobowym koszt wynosi 990 zł + 23% VAT.
Opłata konferencyjna obejmuje: materiały konferencyjne, zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Dla osób przyjeżdżających pociągiem zapewniony jest bezpłatny transport z Dworca Centralnego do Jachranki i potem z Jachranki do Dworca Centralnego.

Wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny

Rejestracja tradycyjna: Pobierz formularz zgłoszeniowy PDF
Uwagi do strony
podgik.pl Copyright (C) 2020 GEO-SYSTEM