Zaloguj
Szukaj PODGiK
Wykaz adresów
 
Województwa
Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Techniczną pn.
„Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”.
14-16 września 2022 r.

Konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników starostw powiatowych i urzędów miast na prawach powiatu zajmujących się prowadzeniem Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, ale również dla osób i instytucji chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w Internecie.
Ostatnie zmiany w ustawie Prawo Geodezyjne i Kartograficzne i towarzyszących rozporządzeniach wymagają szerokiej dyskusji i prezentacji dobrych praktyk. Konferencja jest doskonałym forum wymiany doświadczeń między Ośrodkami Dokumentacji i Geodezyjnej i Kartograficznej. Przedstawimy też Państwu w jaki sposób zrealizowaliśmy zapisy nowych regulacji prawnych w naszej technologii iGeoMap/ePODGiK, co być może będzie inspiracją do zastosowań niektórych rozwiązań w Państwa ośrodkach.

                   
Liczba uczestników: 101
Spotkanie odbędzie się w nowoczesnym centrum konferencyjnym
Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.
Jachranka 77, 05-140 Serock.

Patronat medialny
Miesięcznik Geodeta Przegląd Geodezyjny Nowa Geodezja


Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 800 zł + 23% VAT (zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym), w przypadku chęci zakwaterowania w pokoju jednoosobowym koszt wynosi 1190 zł + 23% VAT.
Opłata konferencyjna obejmuje: materiały konferencyjne, zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Dla osób przyjeżdżających pociągiem zapewniony jest bezpłatny transport z Dworca Centralnego do Jachranki i potem z Jachranki do Dworca Centralnego.

Powiaty, które uczestniczyły w konferencji:

Aktualna edycja: 2023
Uwagi do strony
podgik.pl Copyright (C) 2023 GEO-SYSTEM