Zaloguj
Szukaj PODGiK
Wykaz adresów
 
Województwa
Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukowo - Techniczną pt.
„Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”.
8-9 września 2014

Proponowana konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników Starostw Powiatowych zajmujących się prowadzeniem Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, ale również dla osób i instytucji chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w Internecie.
Jak Państwo wiecie, w tym roku jest ku temu wyjątkowa okazja, gdyż nowe regulacje prawne wiele zmieniają w dotychczasowych zasadach prowadzenia zasobu. Przedstawimy Państwu w jaki sposób zrealizowaliśmy nowe regulacje prawne w naszej technologii iGeoMap/ePODGiK, co być może będzie inspiracją do zastosowań niektórych rozwiązań w Państwa ośrodkach. Zorganizujemy też szerokie forum dyskusyjne dla uczestników, aby mogli podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sposobów prowadzenia zasobu i realizacji nowych przepisów.

Spotkanie odbędzie się w nowoczesnym centrum konferencyjnym
Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.,
Jachranka 77, 05-140 Serock.


Patronat medialny nad konferencją objął
Miesięcznik Geodeta
Serdecznie zapraszam,
Prezes Zarządu
Geo-System Sp. z o.o.
dr hab. inż. Waldemar Izdebski
Opłata konferencyjna obejmuje: materiały konferencyjne, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Sponsorem konferencji jest firma Ricoh Polska. Pierwsze 30 osób (pracowników Starostw Powiatowych) rejestrujących się na stronie http://a0.ricoh.pl/register.aspx (wypełnienie formularza) uzyskuje prawo do zniżki 300 zł netto w opłacie konferencyjnej. Rejestracja jest możliwa do 3 września 2014r.

Relacja z konferencji: [blog Geo-System], [Geoforum]

Aktualna edycja: 2024
Uwagi do strony
podgik.pl Copyright (C) 2024 GEO-SYSTEM